Potřebuji vyřídit
Nejčastější žádosti od občanů
Městský úřad
Úřední deska, nařízení a další tiskopisy
Kultura a volný čas
Zpříjemněte si chvíle ve městě nebo okolí
Občan a město
Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

UKLÁDÁNÍ BIO ODPADU – VELKÉ OPATOVICE

nutnost přísného dodržování zásady pro ukládání BIO odpadu do kontejnerů u nádraží ČD

Městský úřad informuje

Upozorňujeme občany, že je nutné přísně dodržovat zásady pro ukládání BIO odpadu do nádob, které jsou umístěné na vlakovém nádraží ve Velkých Opatovicích. Do nádob se může ukládat pouze: posečená tráva, listí, dřevní štěpky, větve do průměru 6 cm, kůra, piliny, zbytky rostlin, ovoce a zelenina.

Bohužel někteří z Vás do BIO odpadu ukládají: plastové láhve a obaly, dřevěné palety s hřebíky, zbytky matrací, travní drny se zeminou.

Jestliže nebudou tyto zásady striktně dodržovány, kompostárna nebude tento BIO odpad přijímat a město bude muset zajistit vývoz jinak, což může mít za následek zvýšenou cenu za odpady.

Dále upozorňujeme občany, že objekt „Gošovo“ na ulici Dlouhá slouží pouze jako místo zpětného odběru elektrozařízení. Je zakázáno ukládat jakýkoliv odpad před oplocení objektu „Gošovo“. Pro ukládání velkoobjemového odpadu slouží sběrné místo v areálu VOS zemědělců.

Pravidla ukládání odpadů v našem městě naleznete na webových stránkách města v kolonce potřebuji vyřídit/domovní odpady/ukládání domovních odpadů, přesná adresa: https://www.velkeopatovice.cz/ukladani-domovnich-odpadu-uprava-k-1-5-2015-1/

Obrázky a fotografie

bioodpad

Kontaktujte nás

Telefonovat můžete na
+420 516 477 321
E-maily čteme ve schránce
mesto@velkeopatovice.cz

Odběr novinek

Odebírej novinky a akce pořádanými Městem Velké Opatovice.

Doporučujeme

Počasí