Potřebuji vyřídit
Nejčastější žádosti od občanů
Městský úřad
Úřední deska, nařízení a další tiskopisy
Kultura a volný čas
Zpříjemněte si chvíle ve městě nebo okolí
Občan a město
Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

Uzavření knihovny - stěhování

Milí čtenáři a návštěvníci knihovny

Budova 1. mateřské školy, ve které knihovna sídlí, bude od 1. června procházet rekonstrukcí vnitřních rozvodů. A poté bude následovat rekonstrukce vnitřního vybavení knihovny. Z důvodu kompletního vystěhování bude knihovna od 16. do 31. května uzavřena. Zřizovatel knihovny – město Velké Opatovice nám poskytlo prostory na provizorní půjčování.

Od 2. června se na Vás budeme těšit v budově „bývalé zámecké vrátnice“. Budeme trochu v menších a stísněnějších prostorech, ale i tak věříme, že k nám najdete cestu pro oblíbenou literaturu. Vzhledem k velikosti prostor „vrátnice“, nebude celý knihovní fond nastěhovaný. Pokud budete mít zájem zrovna o literaturu, kterou budeme mít v depozitním skladu, rádi Vám ji během dvou dnů připravíme. Pokud se budete chtít předzásobit knihami, neváhejte nás kontaktovat, rády Vám větší množství knih přivezeme. Stále platí nabídka donášky a rozvozu knih pro handicapové a tělesně postižené občany. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle: 516 477 891 nebo e-mailu: knihovna@velkeopatovice.cz.

O dalších mimořádných změnách ohledně provozu knihovny Vás budeme informovat prostřednictvím místního rozhlasu, mobilního hlášení, kabelové televize, Zpravodaje, webových stránek, facebooku.

Mějte krásné květnové dny a těšíme se na Vás.

Provozní doba knihovny v měsíci červnu: úterý, čtvrtek, pátek: 8:00 – 11:00 a 12:00 – 17:00.

Obrázky a fotografie

Výstřižek uZAVŘENÍ

Kontaktujte nás

Telefonovat můžete na
+420 516 477 321
E-maily čteme ve schránce
mesto@velkeopatovice.cz

Odběr novinek

Odebírej novinky a akce pořádanými Městem Velké Opatovice.

Doporučujeme

Počasí