Potřebuji vyřídit
Nejčastější žádosti od občanů
Městský úřad
Úřední deska, nařízení a další tiskopisy
Kultura a volný čas
Zpříjemněte si chvíle ve městě nebo okolí
Občan a město
Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

ZUŠ Open 2021

7. června 8: června 9. června 10. června 20. června

ZUŠ Open je celostátní happening základních uměleckých škol. Letos budete moci všechny připravované akce naší ZUŠ, které plánujeme v červnu, sledovat díky omezením na kanále youtube ZUŠ Velké Opatovice nebo na místní kabelové televizi (TV Regio). Pouze jedna červnová akce výtvarného a literárně-dramatického oboru se bude konat v prostorách zámeckého parku.
Na měsíc říjen plánujeme koncert Petry Šanclové a Michaela Vašíčka ve stálém kině ve Velkých Opatovicích.
Projekt je podporován Nadačním fondem pro podporu ZUŠ pěvkyně Magdaleny Kožené, která na své náklady zajistí velkou celorepublikovou profesionální kampaň. Tento projekt se paní Magdalena Kožená rozhodla realizovat na podporu základních uměleckých škol a posílení jejich respektu. Cílem je zapojit v jeden den co nejvíce základních uměleckých škol v ČR.
ZUŠ Velké Opatovice připravuje v rámci ZUŠ Open 2021 celkem 6 akcí. Letošní společné téma je „Rodina“.
po 7. 6. 2021 od 18:00 můžete sledovat premiéru záznamu „Vážně nevážného koncertu“ na kanále youtube ZUŠ Velké Opatovice nebo na kabelové televizi TV Regio do 13. 6. 2021 (pouze ve Velkých Opatovicích), na kterém se představí žáci ZUŠ. Vyslechnete skladby, které si žáci připravili pod vedením svých vyučujících v době distanční výuky.
út 8. 6. 2021 od 17:00 připravujeme spuštění videa prací žáků výtvarného oboru pod vedením MgA. Renaty Štindlové, na kterém uvidíte pásmo prací pod názvem „Drobečky z domácích kuchyní“, vytvořené dětmi během distančního vzdělávání. (kanál youtube ZUŠ Velké Opatovice)
st  9. 6. 2021 od 17:00 bude spuštěna digitalizovaná výtvarná dílna mladších i starších žáků, které vznikaly během distanční výuky ve školním roce 2020/2021 pod vedením MgA. et Mgr. Františka Žáčka. (kanál youtube ZUŠ Velké Opatovice)
čt 10. 6. 2021 od 17:00 vás srdečně zveme na terasu ateliéru výtvarného oboru a do parku před ateliérem na poetický podvečer nazvaný „Rozvolněte se, prosím!“. Uvidíte premiéru představení jednoho herce v podání žáků literárně-dramatického oboru pod vedením MgA. Zdeňky Selingerové. Dále můžete navštívit vernisáž absolventské výstavy Magdaleny Gerbrichové, která se výtvarným činnostem věnovala pod vedením MgA. et Mgr. Františka Žáčka. Také si budete moci prohlédnout výstavu prací žáků výtvarného oboru z distanční výuky ze třídy MgA. Renaty Štindlové a MgA. et Mgr. Františka Žáčka.
ne 20. 6. 2021 od 18:00 se můžete těšit na premiéru „Koncertu učitelů“, který věnujeme především tatínkům. V neděli 20. 6. 2021 je Den otců. (kanál youtube ZUŠ Velké Opatovice a TV Regio do 26. 6. 2021)

 

Obrázky a fotografie

ZUŠ Open

Kontaktujte nás

Telefonovat můžete na
+420 516 477 321
E-maily čteme ve schránce
mesto@velkeopatovice.cz

Odběr novinek

Odebírej novinky a akce pořádanými Městem Velké Opatovice.

Doporučujeme

Počasí