Potřebuji vyřídit
Nejčastější žádosti od občanů
Městský úřad
Úřední deska, nařízení a další tiskopisy
Kultura a volný čas
Zpříjemněte si chvíle ve městě nebo okolí
Občan a město
Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

Kino

Program E-CINEMA (kina) na   K V Ě T E N   2019

Hrací den – pátek, začátek představení v 19:30 hod.

Všechna představení jsou s českým dabingem, není-li uvedeno jinak.

 

 

 

24.5.    Bumblebee                CinemArt                113 min.
Charlie Watsonová (Hailee Steinfeld) slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar. Jen ten největší optimista by totiž vsadil na to, že tahle kraksna bude ještě někdy provozuschopná. Charlie ho dokáže rozchodit aspoň natolik, že s ním doskáče domů do garáže, kde se ho pokusí opravit. Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, zírají na ni dvě veliké modré oči a Charlie okamžitě dojde, že tohle nebude obyčejné auto. S Autobotem Bumblebeem se dívka spřátelí pozoruhodně rychle, navzdory tomu, že ten s ní kvůli poškození nemůže komunikovat jinak než prostřednictvím útržků písniček z autorádia. Vzhledem k tomu, že Bumblebeeho poměrně intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns (John Cena), nebudou mít Charlie a Bumblebee na bližší seznamování čas a prostor. Na útěku před nepřáteli však zjistí, že navzdory všem předpokladům můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní
Vstupné: 45                            Mládeži přístupno od 15 let

 

 

 

Program E-CINEMA (kina) na   ČERVEN  2019

Hrací den – pátek, začátek představení v 19:30 hod.

Všechna představení jsou s českým dabingem, není-li uvedeno jinak.

8.6.    Krkonoše    V rámci akce Víkend otevřených zahrad & Muzejní noc promítáme od 20.00 hod.!            90 min.

Krkonoše - Čechy podceňované horské království, ráj endemických druhů rostlin, unikátních horských rašelinišť, ledovcových karů, pohoří mnoha nej….. každý je známe, ale málokdo o nich opravdu něco ví.
V rámci Víkendu otevřených zahrad & Muzejní noci můžete zdarma shlédnout dokument o našich nejvyšších horách. Film je komplexní výpovědí o Krkonoších. Projdeme téměř celé Krkonoše. Vydáme se například Labským i Obřím dolem, k Sněžným jámám, na Sněžku, k Malému i Velkému rybníku, k Labskému, Pančavskému i Mumlavskému vodopádu nebo k prameni Labe, do krkonošského podzemí a jeskyň a na polskou stranu Krkonoš.

Kinosál Velké Opatovice.
Vstup zdarma.

 

 


červenec - Ženy v běhu (čs. film) – Letní kino; srpen – Teroristka (čs. film)

Kontaktujte nás

Telefonovat můžete na
+420 516 477 321
E-maily čteme ve schránce
mesto@velkeopatovice.cz

Odběr novinek

Odebírej novinky a akce pořádanými Městem Velké Opatovice.

Doporučujeme

Počasí