Potřebuji vyřídit
Nejčastější žádosti od občanů
Městský úřad
Úřední deska, nařízení a další tiskopisy
Kultura a volný čas
Zpříjemněte si chvíle ve městě nebo okolí
Občan a město
Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

Masopustní karneval 2017

V neděli 19. února 2017 pořádalo Rodinné centrum Motýlek v Sokolovně ve Velkých Opatovicích již tradiční MASOPUSTNÍ KARNEVAL pro děti i dospělé. Této zábavné akce se zúčastnilo na 314 návštěvníků. Karnevalově vyzdobený sál byl plný smíchu a krásných dětských masek z různých říší dětské fantazie. Během letošního karnevalu se o spoustu zábavy a her postaralo duo bezvadných klaunů – Olina a Hubert!

K vidění bylo také několik vystoupení šikovných dětí z kroužků SRPŠ – tanečního kroužku MODERNÍ TANEC - STREET DANCE a kroužku ORIENTÁLNÍ TANCE. Poslední vystoupení patřilo dětem z Rodinného centra Motýlek, které si po roční pauze opět nacvičily od autorů Z. Svěráka a J. Uhlíře další zpívanou dětskou pohádku O DVANÁCTI  MĚSÍČKÁCH , která měla velký úspěch.

Pro návštěvníky byla tradičně připravena bohatá tombola, ve které bylo za výherní losy pro děti nachystáno přes dvě stě cen a na slosovatelné vstupenky bylo možné vyhrát ve velké tombole 18 hodnotnějších cen.  Děkujeme tímto všem štědrým sponzorům, kteří do tomboly pro děti přispěli!

Pro všechny bylo přichystáno také občerstvení, z něhož větší část připravilo duo Catering Karel a Karel. Velké díky patří především všem ochotným dobrovolníkům, kteří pomáhali při organizaci celé akce!

Doufáme, že se všichni po celé karnevalové odpoledne dobře bavili a za rok se budeme těšit opět na viděnou :-)!

Vaše Rodinné centrum Motýlek

Obrázky a fotografie

4 10 83

Kontaktujte nás

Telefonovat můžete na
+420 516 477 321
E-maily čteme ve schránce
mesto@velkeopatovice.cz

Odběr novinek

Odebírej novinky a akce pořádanými Městem Velké Opatovice.

Doporučujeme

Počasí