Potřebuji vyřídit
Nejčastější žádosti od občanů
Městský úřad
Úřední deska, nařízení a další tiskopisy
Kultura a volný čas
Zpříjemněte si chvíle ve městě nebo okolí
Občan a město
Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

Masopustní karneval 2018

Jako již tradičně, v období masopustního veselí, pořádalo v neděli 21. ledna 2018 Rodinné centrum Motýlek v Sokolovně ve Velkých Opatovicích MASOPUSTNÍ KARNEVAL pro děti i celé rodiny. Zábavného odpoledne se zúčastnilo na 317 návštěvníků. V karnevalově vyzdobeném sále bylo k vidění spoustu krásných dětských masek z různých říší dětské fantazie. Během letošního karnevalu se o spoustu zábavy a her postaralo opět duo bezvadných klaunic – Olina a Gábina, které vyčarovaly na tvářích dětí i dospělých plno smíchu a radosti!
K vidění bylo také několik vystoupení šikovných dětí z kroužků SRPŠ, která měla velký úspěch. Jako první se pod vedením slečny Lenky Vymlátilové předvedly děti z tanečního kroužku MODERNÍ TANEC - STREET DANCE. Dále svoje nadání ukázaly děti z kroužku POHYBOVÁ PRŮPRAVA, který vede paní učitelka Mgr. Radka Jelínková. A jako poslední vystoupila děvčata z kroužku ORIENTÁLNÍ TANCE, které tancují pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Jandlové.
Pro návštěvníky byla již tradičně připravena bohatá tombola, ve které bylo za výherní ruličkové losy pro děti nachystáno přes 230 cen a ve velké tombole bylo možné na závěr karnevalu na slosovatelné vstupenky vyhrát 18 hodnotnějších cen. Děkujeme tímto všem štědrým sponzorům, kteří do tomboly pro děti přispěli svými věcnými nebo finančními dary!
Pro všechny bylo opět přichystáno také masopustní občerstvení, z něhož větší část připravilo duo Catering Karel a Karel. Velké díky patří především všem ochotným dobrovolníkům, kteří pomáhali při organizaci celé akce, a díky kterým se letošní karnevalové odpoledne vydařilo!

Doufáme, že se všichni karnevaloví návštěvníci po celé nedělní odpoledne dobře bavili a za rok se budeme těšit opět na viděnou :-)!

Vaše Rodinné centrum Motýlek

Obrázky a fotografie

IMG_0208 IMG_0213 IMG_0278 IMG_0289
IMG_0380 IMG_0421 IMG_0426 IMG_0445

Kontaktujte nás

Telefonovat můžete na
+420 516 477 321
E-maily čteme ve schránce
mesto@velkeopatovice.cz

Odběr novinek

Odebírej novinky a akce pořádanými Městem Velké Opatovice.

Doporučujeme

Počasí