Vše co se týká města a vás
Městské koupaliště
Poplatky, otevírací doba a veškeré informace o koupališti

XIII. olympiáda žáků 1. ročníků

Tradiční ODM 1.ročníků se ve Velkých Opatovicích uskutečnila 25.5.2011. Všichni závodníci podávali skvělé výkony. XIII. ODM 1. ročníků se zúčastnilo 226 mladých sportovců z 26 základních škol Blanenska, Svitavska a Prostějovska. Letos jsme ve Velkých Opatovicích přivítali také prvňáčky ze ZŠ Praha 4 - Podolí, Nedvědova nám. Soutěžilo se ve 4 dílčích disciplínách - v běhu na 50 m, v běhu na 400 m, ve skoku dalekém z místa a v hodu kriketovým míčkem v kategoriích chlapci a dívky. Prvních šest míst v každé disciplíně i kategorii bylo   bodově ohodnoceno. Závodníci, kteří absolvovali všechny uvedené disciplíny, byli zařazeni do atletického čtyřboje. Na základě součtu bodů všech závodníků každé školy bylo provedeno celkové hodnocení škol. V celkovém hodnocení škol se na 1. místě umístila ZŠ Blansko - TGM, na 2. místě ZŠ - Boskovice 9. května, na 3. místě ZŠ Blansko – Dvorská. Naše základní škola se umístila na pěkném 12. místě. Sportovní zápolení bylo zpestřeno "Pohádkovým lesem". Děti se tu setkaly s pohádkovými postavičkami, s jejichž pomocí plnily různé úkoly. Doprovodnou soutěží ODM byla také výtvarná soutěž. Blahopřejeme úspěšným sportovcům a všem soutěžícím děkujeme za jejich účast. Naše poděkování patří také mnoha sponzorům, jejichž zásluhou jsme mohli soutěžící odměnit hodnotnými cenami.